TDK Corporation
Prodotto No:
KPZ1608SHR102ATD25
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FERRITE BEAD 1K OHM 0603 1LN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.19
$0.19
10
$0.1729
$1.729
25
$0.15352
$3.838
50
$0.13053
$6.5265
100
$0.11514
$11.514
250
$0.105564
$26.391
500
$0.09595
$47.975
1000
$0.080598
$80.598
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 300mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | KPZ-HR |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 800mA |
| Mfr | TDK Corporation |
| Features | Soft Termination |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |