KPZ1608SHR121ATDH5
TDK Corporation
Prodotto No:
KPZ1608SHR121ATDH5
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
In magazzino : 15949
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR) (Max) 45mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.030" (0.75mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series KPZ-HR
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2A