Panasonic - BSG
Prodotto No:
KR-1700AUL4X2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BATTERY PACK NICAD 9.6V A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 8 |
| Battery Cell Size | A |
| Voltage - Rated | 9.6 V |
| Size / Dimension | 1.31" L x 0.66" W x 7.69" H (33.4mm x 16.7mm x 195.2mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 278.96 g |
| Rechargeability | Yes |
| Series | Cadnica |
| Capacity | 1.7Ah |
| Note | - |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Structure | Front to Back, 2 Rows x 4 Cells |