Panasonic - BSG
Prodotto No:
KR-4400DF2X5
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BATTERY PACK NICAD 12V D
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 10 |
| Battery Cell Size | D |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Size / Dimension | 6.42" L x 2.57" W x 2.38" H (163.0mm x 65.2mm x 60.4mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 1500 g |
| Rechargeability | Yes |
| Series | Cadnica |
| Capacity | 4.4Ah |
| Note | - |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Structure | Side to Side, 5 Rows x 2 Cells |