Panasonic - BSG
Prodotto No:
KR-CH(3.0)F4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BATTERY PACK NICAD 4.8V C
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 4 |
| Battery Cell Size | C |
| Voltage - Rated | 4.8 V |
| Size / Dimension | 4.02" L x 1.00" W x 1.94" H (102.0mm x 25.5mm x 49.3mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 312.07 g |
| Rechargeability | Yes |
| Series | Cadnica |
| Capacity | 3Ah |
| Note | - |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Structure | Side to Side, 1 Row x 4 Cells |