Panasonic - BSG
Prodotto No:
KR-CH(3.0)L3X1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BATTERY PACK NICAD 3.6V C
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 3 |
| Battery Cell Size | C |
| Voltage - Rated | 3.6 V |
| Size / Dimension | 1.00" L x 1.00" W x 5.82" H (25.5mm x 25.5mm x 147.9mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 234.05 g |
| Rechargeability | Yes |
| Series | Cadnica |
| Capacity | 3Ah |
| Note | - |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Structure | Front to Back, 1 Row x 3 Cells |