Panasonic - BSG
Prodotto No:
KR1800SCEF9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BATTERY PACK NICAD 10.8V SC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$36.8315
$36.8315
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 9 |
| Battery Cell Size | SC |
| Voltage - Rated | 10.8 V |
| Size / Dimension | 7.87" L x 0.87" W x 1.67" H (199.8mm x 22.2mm x 42.3mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Weight | 442.25 g |
| Rechargeability | Yes |
| Series | Cadnica |
| Capacity | 1.8Ah |
| Note | - |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Structure | Side to Side, 1 Row x 9 Cells |