Susumu
Prodotto No:
KRL2012E-M-R001-J-T5
Produttore:
Pacchetto:
2012
Batch:
-
Descrizione:
RES 0.001 OHM 1W 0805 WIDE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.551
$0.551
10
$0.40755
$4.0755
25
$0.33098
$8.2745
50
$0.28785
$14.3925
100
$0.2375
$23.75
250
$0.206302
$51.5755
500
$0.167922
$83.961
1000
$0.13318
$133.18
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±150ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2012 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 1 mOhms |
| Series | KRL |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Wide 0805 (2012 Metric), 0508 |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Susumu |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |