TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
KRPA-11DY-12
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$20.881
$20.881
10
$19.83505
$198.3505
25
$18.791
$469.775
50
$17.74695
$887.3475
100
$16.702995
$1670.2995
250
$15.65904
$3914.76
450
$14.615094
$6576.7923
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -45°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 240VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 5 A |
| Termination Style | Plug In, 8 Pin (Octal) |
| Coil Current | 100 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 120 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | KRPA |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | KRPA-11 |