TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Prodotto No:
KS500B1/4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
KNOB FLUTED W/SKIRT 0.250" METAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.773
$10.773
5
$10.4842
$52.421
10
$10.19255
$101.9255
25
$9.60982
$240.2455
50
$9.31874
$465.937
100
$8.7362
$873.62
250
$8.153812
$2038.453
500
$7.862618
$3931.309
1000
$7.571414
$7571.414
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Side |
| Series | KS |
| Type | Fluted |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Height | 0.620" (15.75mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.500" (12.70mm) Top, 0.750" (19.05mm) Bottom |
| Base Product Number | KS500 |