TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Prodotto No:
KS500B1/8
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
KNOB FLUTED W/SKIRT 0.126" METAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.822
$17.822
5
$17.328
$86.64
10
$16.3381
$163.381
25
$15.84334
$396.0835
50
$14.85306
$742.653
100
$14.35792
$1435.792
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shaft Size | 0.126" (3.20mm) |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Product Status | Last Time Buy |
| Indicator | Line on Side |
| Series | KS |
| Type | Fluted |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Height | 0.620" (15.75mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.500" (12.70mm) Top, 0.750" (19.05mm) Bottom |
| Base Product Number | KS500 |