onsemi
Prodotto No:
KSA1298YMTF
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Descrizione:
TRANS PNP 25V 0.8A SOT23-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.20805
$2.0805
100
$0.110485
$11.0485
500
$0.072675
$36.3375
1000
$0.049428
$49.428
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 120MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 800 mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 400mV @ 20mA, 500mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 25 V |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 200 mW |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 160 @ 100mA, 1V |
| Base Product Number | KSA1298 |