onsemi
Prodotto No:
KSD880O
Produttore:
Pacchetto:
TO-220-3
Batch:
-
Descrizione:
TRANS NPN 60V 3A TO220-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.9025
$0.9025
10
$0.80655
$8.0655
100
$0.62871
$62.871
500
$0.519384
$259.692
1000
$0.410039
$410.039
2000
$0.382708
$765.416
5000
$0.363574
$1817.87
10000
$0.349904
$3499.04
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 3MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 3 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1V @ 300mA, 3A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 60 V |
| Supplier Device Package | TO-220-3 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Power - Max | 30 W |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100µA (ICBO) |
| Package | Bulk |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 60 @ 500mA, 5V |
| Base Product Number | KSD880 |