C&K
Prodotto No:
KSU213 ST LFG
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH DETECTOR SPST-NO 10MA 50V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Position | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Overtravel Plunger |
| Current Rating (Amps) | 10mA (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Product Status | Obsolete |
| Series | KSU |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Operating Force | 70gf |
| Overtravel | - |
| Voltage Rating - AC | 50 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | C&K |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Differential Travel | - |