Microchip Technology
Prodotto No:
KSZ8563RNXI
Produttore:
Pacchetto:
64-VQFN (8x8)
Batch:
-
Descrizione:
IC ETHERNET SWITCH MII 64VQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 125mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 64-VQFN (8x8) |
| Standards | 10/100 Base-T PHY |
| Series | - |
| Function | Switch |
| Package / Case | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tray |
| Protocol | Ethernet |
| Interface | MII, RMII, RGMII |
| Base Product Number | KSZ8563 |