Microchip Technology
Prodotto No:
KSZ8895MQXCA
Produttore:
Pacchetto:
128-PQFP (14x20)
Batch:
-
Descrizione:
IC ETH SWITCH 5PORT 128QFP COM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 129mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 128-PQFP (14x20) |
| Standards | 10/100 Base-T/TX |
| Series | - |
| Function | Switch |
| Package / Case | 128-BFQFP |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tray |
| Protocol | Ethernet |
| Interface | I²C, SPI |
| Base Product Number | KSZ8895 |