Casa / Oscillators / KT2016A52000ECW18TEG
minImg
KT2016A52000ECW18TEG
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KT2016A52000ECW18TEG
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 52.0000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.067" L x 0.051" W (1.70mm x 1.30mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KT2016
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output Clipped Sine Wave
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 52 MHz