Kinetic Technologies
Prodotto No:
KTA1137AEUAB-TR
Produttore:
Pacchetto:
20-TQFN (5x5)
Batch:
-
Descrizione:
IEEE 802.3AT POE PD WITH INTEGRA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Auxiliary Sense | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 320mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (5x5) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Standards | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Series | - |
| Type | Controller (PD), DC/DC |
| Package / Case | 20-VQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 37V ~ 57V |
| Power - Max | 30 W |
| Mfr | Kinetic Technologies |
| Package | Tape & Reel (TR) |