Kinetic Technologies
Prodotto No:
KTD2691ERAA-TA
Produttore:
Pacchetto:
8-WLCSP (0.81x1.52)
Batch:
-
Descrizione:
INDUCTORLESS, SINGLE FLASH LED D
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Camera Flash |
| Voltage - Supply (Min) | 2.7V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WLCSP (0.81x1.52) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | Linear |
| Package / Case | 8-UFBGA, WLCSP |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Kinetic Technologies |
| Frequency | - |
| Dimming | I²C |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 1.5A |