Kinetic Technologies
Prodotto No:
KTD3136EUS-TR
Produttore:
Pacchetto:
12-WLCSP (1.19x1.64)
Batch:
-
Descrizione:
HIGH EFFICIENCY 3-CHANNEL LED BA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 2.7V |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-WLCSP (1.19x1.64) |
| Internal Switch(s) | - |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 12-WFBGA, WLCSP |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Kinetic Technologies |
| Frequency | 500kHz, 1MHz |
| Dimming | I²C, PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 29.8mA |