KinnexA
Prodotto No:
KTFZ-DMS2402CA2-XXX
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TRANSFORMER LAN SINGLE 24PIN STD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.535" L x 0.472" W (13.60mm x 12.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Transformer Type | LAN 10G Base-T |
| Inductance | 160µH |
| Series | KTFZ |
| Mfr | KinnexA |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:1 |
| Package | Bulk |
| ET (Volt-Time) | - |