Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
KTK-4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FUSE CARTRIDGE 4A 600VAC 5AG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$54.4065
$54.4065
5
$51.6838
$258.419
10
$48.963
$489.63
50
$40.80269
$2040.1345
100
$38.7828
$3878.28
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Applications | Electrical, Industrial |
| Response Time | Fast Blow |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | KTK |
| Package / Case | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) |
| Voltage Rating - AC | 600 VAC |
| Mfr | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Class | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |