SICK, Inc.
Prodotto No:
KTM-MB31111P
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SENSOR 12.5MM NPN/PNP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C (TA) |
| Ingress Protection | IP67 |
| Response Time | 50µs |
| Sensing Distance | 0.492" (12.5mm) |
| Output Configuration | NPN/PNP |
| Sensing Method | - |
| Light Source | White LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M8 |
| Series | KTM Core |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Adjustable, Potentiometer |
| Base Product Number | KTM-MB |