SICK, Inc.
Prodotto No:
KTM-WP11182P
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR CONTRST 12.5MM PNP M12 PT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$375.0125
$375.0125
10
$362.74135
$3627.4135
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Response Time | 35µs |
| Sensing Distance | 0.492" (12.5mm) |
| Output Configuration | PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | - |
| Light Source | RGB LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable with Connector, M12, 4POS |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | - |
| Base Product Number | KTM-WP |