KTPS18-15013MP-VI-P2
Kaga Electronics USA
Prodotto No:
KTPS18-15013MP-VI-P2
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 20W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB, CE, cUL, GS, PSE, RCM, UL
Input Connector Multi-Blade
Size / Dimension 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 1.3A
Series KTPS18 (18W)
Power (Watts) 20 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr Kaga Electronics USA
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC