Rohm Semiconductor
Prodotto No:
KTR25JZPF5600
Produttore:
Pacchetto:
1210
Batch:
-
Descrizione:
RES SMD 560 OHM 1% 1/3W 1210
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.361
$0.361
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1210 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 560 Ohms |
| Series | KTR |
| Power (Watts) | 0.333W, 1/3W |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Features | Automotive AEC-Q200, High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |