Kinetic Technologies
Prodotto No:
KTU1001AEVA-TR
Produttore:
Pacchetto:
12-WLCSP (1.17x1.57)
Batch:
-
Descrizione:
USB D+/D- HI-SPEED OR SBU1/2 OVP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 1 x 1:2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-WLCSP (1.17x1.57) |
| Series | - |
| Type | - |
| Package / Case | 12-WFBGA, WLCSP |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Kinetic Technologies |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | -, 1mA |