Stanley Electric Co
Prodotto No:
KU163C-TR
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
REFLECTIVE SENSOR SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.646
$0.646
10
$0.4218
$4.218
100
$0.27892
$27.892
1000
$0.215346
$215.346
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Response Time | 10µs |
| Sensing Distance | 0.039" (1mm) |
| Output Type | Phototransistor |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 20 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Stanley Electric Co |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 20 mA |
| Base Product Number | KU163C |