Mornsun America, LLC
Prodotto No:
KUB4812QB-10A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DC DC CONVERTER,10A,12VDC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$33.1075
$33.1075
5
$32.1366
$160.683
10
$31.2075
$312.075
25
$30.2993
$757.4825
50
$29.412
$1470.6
100
$28.834875
$2883.4875
250
$28.001364
$7000.341
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 10A |
| Voltage - Input (Min) | 16V |
| Package / Case | 8-DIP Module, 7 Leads |
| Efficiency | 95% |
| Mfr | Mornsun America, LLC |
| Features | Adjustable Output, Remote Sense |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.33" L x 1.48" W x 0.51" H (59.2mm x 37.6mm x 13.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Features | - |
| Series | KUB_QB-10A |
| Power (Watts) | 120 W |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package | Tray |
| Base Product Number | KUB4812 |