TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
KUEP-11D15-12
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$24.4435
$24.4435
10
$23.218
$232.18
25
$21.99554
$549.8885
50
$20.77365
$1038.6825
100
$19.551665
$1955.1665
250
$18.329718
$4582.4295
500
$17.107752
$8553.876
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -45°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 150VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Coil Current | 150 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 80 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | KUEP |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | KUEP-11 |