TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
KUP-14A35-120
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$26.3055
$26.3055
10
$24.99355
$249.9355
25
$23.67856
$591.964
50
$22.363
$1118.15
100
$21.04763
$2104.763
250
$19.732108
$4933.027
500
$18.416643
$9208.3215
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -45°C ~ 45°C |
| Switching Voltage | 240VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Coil Current | 24 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 1.7 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | 3PDT (3 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | KUP |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 120VAC |
| Must Operate Voltage | 102 VAC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | Lighted Indicator |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | KUP-14 |