TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
KUP-14D15-32
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 32V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$19.608
$19.608
10
$18.6314
$186.314
25
$17.651
$441.275
50
$16.67041
$833.5205
100
$15.689725
$1568.9725
250
$14.709116
$3677.279
500
$13.728526
$6864.263
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -45°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 240VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Coil Current | 37.5 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 853 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | 3PDT (3 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | KUP |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 32VDC |
| Must Operate Voltage | 24 VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | KUP-14 |