KUSBEX-AS1N9-1-BL30
Kycon, Inc.
Prodotto No:
KUSBEX-AS1N9-1-BL30
Produttore:
Kycon, Inc.
Descrizione:
RIGHT ANGLE TYPE A RECEPTACLE US
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Ingress Protection -
Mating Cycles 1500
Current Rating (Amps) 0.25A, 1.8A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Voltage - Rated 30VAC