Casa / Ceramic Capacitors / KVD250L105M32A0T00
minImg
KVD250L105M32A0T00
Chemi-Con
Prodotto No:
KVD250L105M32A0T00
Produttore:
Chemi-Con
Descrizione:
CAP CER 1UF 25V X8L RADIAL
In magazzino : 6853
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient X8L
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series KVD
Package / Case Radial
Thickness (Max) -
Mfr Chemi-Con
Capacitance 1 µF