Casa / Ceramic Capacitors / KVF250L684M31NLT00
minImg
KVF250L684M31NLT00
Chemi-Con
Prodotto No:
KVF250L684M31NLT00
Descrizione:
CAP CER 0.68UF 25V X8L 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series KVF
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Chemi-Con
Capacitance 0.68 µF