Chemi-Con
Prodotto No:
KVF500L155M43NHT00
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP CER 1.5UF 50V X8L 1812
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.4725
$1.4725
10
$1.16565
$11.6565
50
$1.01042
$50.521
100
$0.87438
$87.438
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) |
| Temperature Coefficient | X8L |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | KVF |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 1.5 µF |
| Features | High Temperature |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |