Panduit Corp
Prodotto No:
KWPK5E
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
STAINLESS STEEL WALL PHONE PLATE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Stainless Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Depth | 0.320" (8.13mm) |
| Series | - |
| Type | Faceplate |
| Number of Ports | 1 |
| For Use With/Related Products | Keystone Jacks |
| Length | 4.500" (114.30mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Single Gang |
| Features | Mounting Hardware |
| Port Direction | Straight |
| Package | Bulk |
| Width | 2.750" (69.85mm) |