KX15-140KLNL-C40
JAE Electronics
Prodotto No:
KX15-140KLNL-C40
Produttore:
JAE Electronics
Descrizione:
CONN PLUG 140POS R/A SMD AU
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 140
Contact Finish Thickness -
Contact Finish -
Height Above Board -
Mounting Type -
Product Status Not For New Designs
Series KX15
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.031" (0.80mm)