Tamura
Prodotto No:
L06P800S05
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR CURRENT HALL 800A AC/DC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$21.8975
$21.8975
10
$17.3375
$173.375
25
$16.42474
$410.6185
100
$14.143505
$1414.3505
500
$13.23103
$6615.515
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Response Time | 5µs |
| For Measuring | AC/DC |
| Current - Supply (Max) | 15mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Sensing | 800A |
| Series | - |
| Accuracy | - |
| Sensitivity | - |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | Hall Effect, Open Loop |
| Linearity | ±1% |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | Ratiometric, Voltage |
| Mfr | Tamura |
| Frequency | DC ~ 100kHz |
| Package | Bulk |