TT Electronics/IRC
Prodotto No:
L101S473LF
Produttore:
Pacchetto:
10-SIP
Batch:
-
Descrizione:
RES ARRAY 9 RES 47K OHM 10SIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.26885
$2.6885
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Resistors | 9 |
| Height - Seated (Max) | 0.200" (5.08mm) |
| Tolerance | ±2% |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm) |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 10-SIP |
| Series | L, BI |
| Power Per Element | 125mW |
| Package / Case | 10-SIP |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Mfr | TT Electronics/IRC |
| Number of Pins | 10 |
| Resistance (Ohms) | 47k |
| Circuit Type | Bussed |
| Package | Bulk |
| Resistor-Ratio-Drift | ±50ppm/°C |
| Base Product Number | L101S |