Tamura
Prodotto No:
L18P003D15
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR CURRENT HALL 3A AC/DC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.5665
$9.5665
10
$7.657
$76.57
25
$7.08244
$177.061
100
$6.12541
$612.541
500
$5.742598
$2871.299
1000
$5.359767
$5359.767
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Response Time | 5µs |
| For Measuring | AC/DC |
| Current - Supply (Max) | 15mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Sensing | 3A |
| Series | - |
| Accuracy | - |
| Sensitivity | - |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | Hall Effect, Open Loop |
| Linearity | ±1% |
| Voltage - Supply | ±15V |
| Output | Ratiometric, Voltage |
| Mfr | Tamura |
| Frequency | DC ~ 100kHz |
| Package | Bulk |