Tamura
Prodotto No:
L18P010D15-OP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CURRENT SENSOR (10A; 15V)
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.873
$8.873
10
$7.1003
$71.003
25
$6.56792
$164.198
80
$5.680288
$454.42304
600
$5.325225
$3195.135
1200
$4.97021
$5964.252
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C (TA) |
| Response Time | 5µs |
| For Measuring | AC/DC |
| Current - Supply (Max) | 18mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Current - Sensing | 10A |
| Series | L18PXXXD15 |
| Accuracy | - |
| Sensitivity | - |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | Hall Effect, Open Loop |
| Linearity | ±1% |
| Voltage - Supply | ±12V ~ 15V |
| Output | Ratiometric, Voltage |
| Mfr | Tamura |
| Frequency | - |
| Package | Tray |