STMicroelectronics
Prodotto No:
L297D013TR
Produttore:
Pacchetto:
20-SO
Batch:
-
Descrizione:
IC MOTOR DRV BIPOLAR/UNIPLR 20SO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.1145
$15.1145
10
$13.89375
$138.9375
25
$13.31786
$332.9465
100
$11.733925
$1173.3925
250
$11.158054
$2789.5135
500
$10.438182
$5219.091
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Pre-Driver - Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | - |
| Motor Type - Stepper | Bipolar, Unipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SO |
| Series | - |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | - |
| Step Resolution | 1, 1/2 |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 7V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | Parallel |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Base Product Number | L297 |