L51S1T0D15J
Tamura
Prodotto No:
L51S1T0D15J
Descrizione:
CURRENT SENSOR (1000A; 15V) -40
Guida per l'utente
Polarization Bidirectional
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Response Time 5µs
For Measuring AC/DC
Current - Supply (Max) 30mA
Supplier Device Package -
Current - Sensing 1000A
Sensor Type Hall Effect, Open Loop
Linearity ±0.1%
Voltage - Supply ±12V ~ 18V
Output Ratiometric, Voltage and Current
Mfr Tamura
Frequency DC ~ 25kHz