STMicroelectronics
Prodotto No:
L6562DTR
Produttore:
Pacchetto:
8-SOIC
Batch:
-
Descrizione:
IC PFC CTRLR TRANSITION 1MHZ 8SO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.7714
$7.714
25
$0.73188
$18.297
100
$0.60135
$60.135
250
$0.562096
$140.524
500
$0.496736
$248.368
1000
$0.39217
$392.17
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Mode | Discontinuous (Transition) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Supply | 10.3V ~ 22V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Startup | 40 µA |
| Base Product Number | L6562 |