STMicroelectronics
Prodotto No:
L6701
Produttore:
Pacchetto:
PowerSSO-36
Batch:
-
Descrizione:
IC REG CTRLR 3OUT POWERSSO-36
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Controller, Intel VR9, VR10, K8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | PowerSSO-36 |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Package / Case | 36-BFSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.8V ~ 1.85V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 12V |
| Base Product Number | L6701 |