STMicroelectronics
Prodotto No:
L6788ATR
Produttore:
Pacchetto:
40-VFQFPN (6x6)
Batch:
-
Descrizione:
IC REG DRIVER GPU 3OUT 40VFQFPN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
3000
$1.372275
$4116.825
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Applications | Driver, Next Generation GPU |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (6x6) |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.56V ~ 1.35V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 10.8V ~ 13.2V |
| Base Product Number | L6788 |