L6R120D-300-C14
Tri-Mag, LLC
Prodotto No:
L6R120D-300-C14
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 120W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cULus, EN, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.61" L x 2.60" W x 1.54" H (168.0mm x 66.0mm x 39.0mm)
Product Status Active
Weight 1.301 lb (590.0 g)
Current - Output (Max) 4A
Series Tri-Mag®, L6R120D (120W)
Power (Watts) 120 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 30V
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC