L6R24D-180-C8
Tri-Mag, LLC
Prodotto No:
L6R24D-180-C8
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 23W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency cUL, FCC, UL
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 3.62" L x 1.79" W x 1.08" H (91.9mm x 45.4mm x 27.5mm)
Product Status Active
Weight 0.309 lb (140.0 g)
Current - Output (Max) 1.3A
Series Tri-Mag®, L6R24D (24W)
Power (Watts) 23 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Standard Number 62368-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC