L6R250D-240
Tri-Mag, LLC
Prodotto No:
L6R250D-240
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
In magazzino : 62
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Rectangular, 6 Position
Approval Agency CE, cULus, EN, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 8.03" L x 3.70" W x 1.71" H (204.0mm x 94.0mm x 43.6mm)
Product Status Active
Weight 2.3 lbs (1 kg)
Current - Output (Max) 10.42A
Series Tri-Mag®, L6R250D (250W)
Power (Watts) 250 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 24V
Standard Number 62368-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC